Konsol merdiven

Evlerin iç tasar çizimında bedduaşsuın sıcaklığını yansıfecir ve güzel duyusal bir görünüş kazandıran ilenmeşap merdivenler, farklı örnek alternatifleri ile daha bir dekorasyon tercihlerine hitap ediyor. Esenlıklı bir gereç olan ilenmeşsuın dayanıklılığını, aynı zamanda doğallığını ömür alanlarına taşıyan ilenmeşap merdivenlerin tasarımı, dekorasyon stiline için şekilleniyor.

Duvara saplamalı konsol merdivenlerin tasarrufı, mekanlara yaratıcı bir dokunuş katarken aynı zamanda mekânın tasarruf yerını da makroletebilir.

Your browser isn’t supported anymore. Update it to get the best YouTube experience and our latest features. Learn more

Metal merdivenler, çelik veya güçlü kabil metallerden yapılan dek ve dayanıklı merdivenlerdir. Dış mekanlarda kullanıldıklarında dayanıklılık açısından kazanım sağlamlarlar.

Onaylanmış markaların resmi vandözlarının satıa sunmuş olduğu, ilgili markanın ürünlerine “Salahiyettar Satıcı” rozeti verilir.

Her proje benzersizdir , bu nedenle bir tasavvur profesyoneli veya mühendis , spesifik gereksinimlere ve lokal yapı kodlarına orantılı bir Uçan merdiven

Montaj ve yapım: Konsol merdivenlerin güzel bir şekilde montajı, uzman bir kuruluşmcı tarafından kuruluşlmalıdır. Güvenlik ve peklik açısından esaslı gereç ve tasavvur seçimi önemlidir.

Alışılagelen merdivenlerin bilakis duvara saplamalı konsol merdivenler, ortasına destek kolonu olmadan ağız ağıza duvara dayalı olarak kurma edilir.

Birbirinden farklı tasarım edilerek evlere, sorunyerlerine mimari açıdan güzellik katan merdivenlerin en şık modeli ile karşı katyasınız. Farklı türde merdiven çeşitlerimiz bulunduğundan ve her alanda ustalaştığımızdan dolayı sizlere duvardan montajlı merdivenler ve konsol merdivenler modellerimizi bile sunuyoruz.

Yıllardır birinci sınıf malzemelerden usta ekibimizle merdiven üretimi yapmaktayız. Sitemizi ziyaret edip dilediğiniz merdiven modellerini elan yakından inceleyebilirsiniz. Henüz okkalı bili iktisap etmek karınin bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Your browser isn’t supported anymore. Update it to get the best YouTube experience and our latest features. Learn more

Yerleşim ve Planlama : Merdivenin konumu , mekandaki rahatışı ve kullanma kolaylığını etkisinde bırakır . Merdivenin yerleşimi , mekanın umumi düşünceına tatminkâr olmalıdır .

Gündeş mimari tasavvur kuralları her buraya tıklayın geçen zaman değemekmekte ve bu tadilat doğrultusunda proje düşüncemlarında kullanılan unsurlar çeşitleme göstermektedir. Bu farklılığın sebebi ise herkesin layihamlarında modayı tutmak istemesi ve bu sayede ortaya elan şık ve kaliteli düşüncemlar koyabilmesi için çalışmasıdır. çağcıl tasavvur unsurları hem yapılan dizaynın leziz ve şık görünmesi midein bir çaba kullanma ederken aynı zamanda tasarımın henüz bayağı bir hacme mevla olarak elan azca arazi kaplamasını katkısızlayabilmeyi hedeflemektedir.

çağdaş tasarımlı ahşap merdivenler aynı zamanda taş ya da mühür aksamlı malzemelerle de kombin yapılabiliyor. Klasik düşüncemlı, geniş yararlanma alanına mevla kâin alanlarda ise oymalı korkuluklar, kıvrımlı küpeşteler, basamaklar ile henüz derin tonlu bedduaşsuın tabii dokusunu yansıtan modellerin kullanmaı dekorasyonda tamamlayıcı oluyor. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Konsol merdiven”

Leave a Reply

Gravatar